לוגו קוד זיכרון

תומר שלמה מיארה

15/12/2023

-

20/03/1995

(

N/A

שנים )

חייכתי אתמול, מחייך היום ואחייך מחר. החיים קצרים מידי לבכות על משהו.

מידע כללי

ארץ לידה

ישראל

ארץ פטירה

ישראל

ילדים

אין

נישואין

ללא

אזרחות

ישראלית

השכלה

בגרות מלאה

תחום עיסוק

מכירות

זכיות ופרסים

לא ידוע

ביוגרפיה

תומר שלמה מיארה ז"ל נולד בתאריך 20/03/1995 בעיר נתניה, בן להורים רפאל וחביבה מיארה. אח קטן לאלעד ועינבר, אח גדול לאביחי ונגה.
תומר היה אדם מלא חיים, שמחה ואהבה. החיוך המופלא שלו היה משמח כל אחד בכל מקום שאליו הגיע. תומר היה אישיות מאוד חיובית וראה את הטוב בכל סיטואציה.
תומר נפל בקרב ברצועת עזה ב15/12/2023 ג' בטבת תשפ"ד, בן 28 בנופלו.
תומר אהב מאוד בעלי חיים, לכל מקום אליו הגיע מיד מצא בעל חיים שיוכל להעניק לו טיפול ואהבה. לאחר שיצא מבית הוריו אימץ לחיקו את בננה ועמבה, החתולות האהובות שלו. חלק מתחביביו היו לבלות זמן עם המשפחה והחברים, לצפות בסדרות האנימה אותן אהב במיוחד ולחקור את העולם שמאחוריהן. בנוסף לזאת תומר הצליח לשכנע המון חברים ובני משפחה להתחיל לראות אנימה. לתומר היה אוסף שלא מפסיק להתחדש של פיגורים בובות פופ, משחקים וכל מני "מזכרות" תומר היה ידוע גם בכישורי האומנות שלו, תפירה, ציור של דמויות האנמיה האהובות עליו ועיסוק באוריגמי שעם הזמן הפך לאחד מסימני ההיכר שלו בכך שהיה מחלק פרחי אוריגמי לאנשים סביבו.

במהלך שירותו הצבאי היה תומר לוחם בהנדסה קרבית גדוד 710. תומר סיים את שירותו לאחר 3 שנים.

בשירות הסדיר שלו תומר סיים מסלול במלואו והיה בעזה גם בצוק איתן.
בנוסף לזאת תומר הפך להיות אמל"חיסט בגדוד שלו שם למד תפירה וחלק מהציוד שלו נשמר עד היום ושימש חיילי מילואים
בזמן מלחמת חרבות הברזל גויס תומר למילואים, בתאריך 15/12/23 נפל בקרבות בעזה כאשר שהה בעת הזו בעמדת שמירה חיצונית למוצב. תומר נפל בעודו נלחם כנגד חוליית מחבלים שהגיעה לעבר העמדה. קרב היריות בינו לבין המחבלים הזניק את כוחות הגדוד שבלמו את התקפת האויב ובכך הצליח תומר לשמור על הפלוגה שלו ולמנוע אסון גדול יותר.

לאחר שירות הצבאי תומר החליט לצאת למסע הגדול שלו ולטייל במזרח הרחוק, יחד עם חבריו הטובים גילה מקומות חדשים ביניהם תאילנד, קמבודיה והודו אותה אהב במיוחד.
תומר עבד כיועץ מכירות בחנות "מחסני חשמל", שם דאג לתת מעצמו ומהאנרגיות הטובות שלו לכל עובד ולקוח שאיתם בה במגע.

תומר היה אדם בעל אנרגיות גדולות, אהב לחיות את הרגע ולמצוא יופי בכל פרט וחוויה. נולד עם רוח חיים גבוהה ואהבה. הוא נהנה מכל רגע והצליח להפוך כל מקום שהוא שוהה בו למקום של אנרגיה חיובית ושמחה.
תומר  תמיד ניצב עם חיוך על הפנים, ותמיד הביא איתו אור לכל מקום בו שהה. תמיד דאג לשמח ולהפוך כל רגע לחוויה חיובית, גם כאשר הדרך הייתה קשה. הוא היה חבר נאמן שתמיד דאג לחבריו והשקיע ביכולתו לתת תמיכה ואהבה.
בחייו, תומר יצר קשרים חזקים עם הסובלנות ואהבת האדם שלו. מותו משאיר רק זיכרונות חמים ואהבה טהורה שישאירו את תומר חי בלבבנו.

תומר אהב לטייל בעולם ולגלות יעדים חדשים ותרבויות שונות. הרצון להכיר מקומות חדשים, להתמקם בסביבות שונות והמסעות שלו הפכו לחלק בלתי פריד מסיפור חייו.
תומר התרגש מכל הזדמנות להגיע למקום חדש, לפגוש אנשים חדשים, ולהתמסר להשפעה התרבותית והטבעית הייחודים לכל יעד. בזכות כך תומר הכיר המון חברים ובכל מקום תמיד היה האדם המאחד.

גלריית תמונות

גלריית וידאו

מקום קבורה

עובדיה בן שלום בית העלמין הצבאי נתניה

QR קוד לעמוד זה

QR Code

רוצים גם לבנות עמוד כזה?

צרו אתנו קשר ונציגנו ישמחו לעזור ולענות על כל השאלות

052-7586117