לוגו קוד זיכרון

אודות האתר קוד זיכרון

הרעיון לאתר קוד זיכרון עלה לפני מספר שנים כשהייתי בהלוויה של חבר ולא יכולתי לומר מילה אחת לזכרו. מאמין שאנשים רבים בולעים את לשונם במצבים כאלה כי אף אחד לא מלמד אותנו איך זה לאבד אנשים יקרים וחברים טובים. ברגע האמת אנחנו מוצפים ברגשות ולא כולם מוצאים את המילים הנכונות להיפרד בכבוד מאדם אהוב. אני אישית אכלתי את עצמי מבפנים במשך כמה שנים עד שהחלטתי שהגיע הזמן לעשות משהו שיעזור לאנשים במצב דומה.

מכיוון שאני מעצב ובונה אתרים מקצועי, מצאתי פתרון בדיוק בתחום שאני מכיר. לפניכם אתר "קוד זיכרון" בו אני מאפשר לכל אחד ליצור דף זיכרון עם מילים שלא הספקתם לומר ליקירכם. שלא כמו אפיטף (מספר מצומצם של מילים) שכתוב על המצבה, בדף אינטרנט אפשר לכתוב הרבה טקסט ולשפוך כל מה שיש על הלב.

כולנו מכירים את אתר ויקיפדיה הנהדר, שבו כותבים על אנשים מפורסמים ולאף אחד לא אכפת מאנשים רגילים שלא התפרסמו בעולם.
באתר שלי כל אדם מקבל הזדמנות לשמר את ההיסטוריה על האדם היקר לו. מתישהו ילדים, נכדים ונינים יוכלו להיכנס ולראות מידע מעניין על קרובי משפחה או חברים טובים שנפטרו.

למשל, סבא שלי היה כדורגלן בצעירותו ולמזלי הכרתי אותו והוא הספיק לספר לי קצת על עצמו. אבל לא לכל ילד יוצא להכיר את הסבא והסבתא שלו.
אתר קוד זיכרון יאפשר זאת בקלות מכל מקום בעולם.

כל משתמש שיצר עמוד באתר זה יוכל לערוך את העמוד ולשתף אותו עם חברים וקרובי משפחה.
כמו כן, ניתן לקבל מדבקת אלומיניום/נירוסטה עם קוד QR אותו מדביקים על מצבה ובכל ביקור בבית העלמין, כדי להגיע לדף של יקיריכם, פשוט סורקים את הקוד עם הסמארטפון שלכם ומתחברים לזכרונות העבר.

צור קשר

אנו עומדים לרשותכם בטלפון 0527586117, דואר אלקטרוני info@memorycode.co.il ו-Whatsapp בין השעות 08:00 עד 19:00 או למלא את הטופס ואנחנו נשמח לענות על כל שאלה בהקדם האפשרי

ניתן ליצור אתנו קשר גם דרך רשתות חברתיות

כתובת:
דגל ראובן 29

טלפון:
052-7586117

אימייל:
info@memorycode.co.il

תודה שיצרת אתנו קשר!

נחזור אליך עם כל המידע בהקדם האפשרי